Diell dhe vranësira gjatë ditës së sotme


Gazeta Express
6 Nëntor 2019 9:46

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe në disa pjesë të ditës me diell.

Temperaturat do të lëvizin nga 9 gradë Celsius deri 21 gradë Celsius në mesditë.
Edhe gjatë ditëve në vijim temperaturat do të jenë të njejta.

Te fundit


Kthehu lart