Dhunohet një vajzë në Tiranë, dy djem i plasin kokën pas murit - Gazeta Express

Dhunohet një vajzë në Tiranë, dy djem i plasin kokën pas murit

Ballina

Gazeta Express

18/09/2019 21:55

Dhunë sërish në Tiranë.

Protagoniste është një vajzë dhe dy djem… Ajo debaton me njërin prej tyre dhe i thotë të ikë, por ai ngre dorën dhe e godet me shpullë aq fort sa i përplaset koka në mur dhe vajza nis të qajë e dëshpëruar…

Nuk dihen arsyet që e kanë shtyrë të riun të dhunojë vajzën!

Të shqetësuar nga zhurma që grupi po bënte, banorët kanë parë skenën e shëmtuar.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në zonën e Don Boskos në Tiranë./joq

Tiranë/ Djali s’frenon dorën, i bie vajzës me shpullë dhe i përplas kokën në mur! Ajo qan e dëshpëruar… on Vidnews.