Dhunohet një grua në Mitrovicë - Gazeta Express
string(32) "dhunohet-nje-grua-ne-mitrovice-2"

Dhunohet një grua në Mitrovicë

Lajme

Gazeta Express

01/02/2023 9:56

Një grua ka raportuar në polici se është dhunuar nga një burrë me datën 30 janar.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Lexo Edhe:

Njoftimi i plotë i policisë:

DHUNIM/Mitrovicë 30.01.2023-23:00. Me datë 01.02.2023. Viktima femër kosovare ka njoftuar se ishte dhunuar nga i dyshuari mashkull kosovar.Viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.