Deti nuk “kursen” as restorantin në Durrës - Gazeta Express

Deti nuk “kursen” as restorantin në Durrës

Ballina

Gazeta Express

19/09/2019 20:23

Pas ditësh të tëra me temperatura të larta, duket se vjeshta ka ardhur zyrtarisht.

Temperaturat kanë rënë ndjeshëm por ndërkohë ndryshimi i tyre është shoqëruar me erë të fortë pothuajse në të gjithë vendin dhe më pas reshje shiu.

Në Fier për shkak të erës kanë rënë pemë, ndërkohë që ka pasur probleme me energjinë. Edhe në Korçë e njëjta situatë.

Ndërkohë në Durrës, deti është futur brenda një lokali. Për shkak të dallgëzimit të fortë, uji i detit ka hyrë furishëm në një lokal në bregdet. Shihni pamjet e siguruara nga “BalkanWeb”.