Detaje nga projekti i reperit S4MM kushtuar dashurisë - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

16/05/2019 19:04

Detaje nga projekti i reperit S4MM kushtuar dashurisë

Rozë

Gazeta Express

16/05/2019 19:04

Reperi nga Tetova, Samm, prej kohësh ka paralajmruar që do të vijë më një projektë kushtuar dashurisë, shkruan Gazeta Express.

Ai duket se është gati ta publikoj atë.

Gazeta Express ka mësuar se kënga do të titullohet “Mamacita” si dhe ka siguruar disa foto se si do të duket pjesa e videoklipit.

Me pamje të bukur ku duket se është realizuar edhe videoklipi I këtij projekti, dhe me modelen e cila do të jetë pjesë e saj duket se Samm kësaj here do të godet fortë.

Ndryshe, në intervisten e tij të fundit dhënë për emisionin “SevenBizz”   është pyetur se a është “djegur” ndonjëherë nga dashuria, e sigurisht që përgjigja e tij ishte positive.  /Gazeta Express/

SEVENBIZZ | S4MM flet për “Diss-in” ndaj Babastars