Dëshmitarët do ta deklarojnë pafajsinë e të akuzuarve


Gazeta Express
14 Maj 2019 10:49

Në Gjykatën Penale të Shkupit do të vazhdojë gjykimi për rastin Monstra me deklaratat e dëshmitarëve të propozuar nga pala mbrojtëse, njofton Portalb.

Në seancën e kaluar kanë dëshmuar tre dëshmitarë, një çift bashkëshortor që e demantuan rrëfimin dëshmitarit të koduar E1, duke pohuar se i akuzuari Sami Luta nuk e ka pasur dukjen ashtu siç e ka përshkruar ai dhe dëshmitsri tjetër që deklaroi se beson që i akuzuari Fejzi Aziri nuk është fajtor./GazetaExpress/

Te fundit


Kthehu lart