Derbi i tifozëve, disa nga koreografitë më të veçanta në “San Siro” - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

20/09/2019 15:40

Derbi i tifozëve, disa nga koreografitë më të veçanta në “San Siro”

Sport

Gazeta Express

20/09/2019 15:40

Milan – Inter nuk është vetëm një ndeshje e nxehtë futbolli. Është edhe një sfidë brenda sfidës.

Dhe nis te sektorët e ultrasve, me fantazinë e tifozëve.

Disa nga koreografitë më të bukura që kanë shtuar spektaklin në “San Siro” në përplasjet e shkuara derbi, mund t’i shikoni më poshtë.