Deputeti shqiptar sherr me biznesmenin gay! Gjuzi: Del me prapanicën mbrapsht! Ilirjani: Injorant! - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

10/10/2019 22:21

Deputeti shqiptar sherr me biznesmenin gay! Gjuzi: Del me prapanicën mbrapsht! Ilirjani: Injorant!

Ballina

Gazeta Express

10/10/2019 22:21

Është nxehur situate në sulme e akuza mes deputetit të opozitës së re shqiptare Kujtim Gjuzi dhe biznesmenit shqiptar Elton Ilirjani.

Në emisionin 360 gradë, deputeti e biznesmeni kanë shkëmbyer akuza dhe ofendime  mes tyre.

Gjuzi ka ofenduar biznesmenin (që ndodhej në një lidhje direkte me studion) duke thënë se i kishte bërë paratë duke punuar në ‘tub’, ndërsa biznesmeni nxorri buzëkuqin dhe leu buzët

Gjuzi: Ça kërkon ti me të kuqin e buzëve. Del nga Tepelena me prapanicë mbrapsht.Ti me prapanicë ke bërë para. Ca ti bëj Zhejit se nuk e dija që ishe këtu. Ky s’ka lënë gjë pa bërë. I ke fituar paratë atje në tub. Ju jeni diarre komplet, keni nevojë për pampers.

Ilirjani: Ti je injorant! Më vjen shumë keq që qenka deputet. Kush e ka vënë këtë deputet?/express