Deputeti i NISMA thotë se ai po ndikon në fizikun mirë të gruas së tij - Gazeta Express

Deputeti i NISMA thotë se ai po ndikon në fizikun mirë të gruas së tij

Ballina

Gazeta Express

14/08/2019 17:31

Deputeti nga radhët e Nismës, Haxhi Shala bashkë me bashkëshorten e tij Emina Shalën kanë qenë të ftuar në emisionin ‘Sonte’ në T7, ku kanë treguar për jetët e tyre si familje.

Ndër të tjeraç, çifti është pyetur nëse përkujdesen për shëndetin dhe formën e tyre të trupit me ndonjë aktivitet fizik.

E derisa ata konfirmuan se po mirren mjaft me sportin, deputeti tha se tek vijat e bashkëshortes së tij më shumë ndikon ai sesa vrapimi.

A thua çfarë ka dashur ai të thotë me këtë?

Ndiqni videot më poshtë për këtë ‘deklratatë’ të Shalës: