Ballina

Gazeta Express

06/11/2019 22:40

Demi del “pa jelek” në qytet, “çmendet” rrjeti

Ballina

Gazeta Express

06/11/2019 22:40

Modelja britanike Demi Moore është paraqitur tepër e nxehtë në një paraqitje në qytet

“Ajo i është kthyer punë!”. Demi Rose ka shpërndarë disa foto nga e kaluara e saj…derisa ajo ka treguar se po planifikon që të këtë një trup me të dobët.

Pavarësisht se me forma të kolme, Demi Rose vazhdon ta tregon trupin e saj sensacional.

Demi Rose gjithmonë ka besuar në linjat e saj por të mërkurën në një intervistë ajo ka shpërndarë edhe disa foto kur ishte me e dobët.

Modelja e kolme mandej është parë në qytet, pa jelek duke treguar gjoksin e saj gjigant dhe duke premtuar që do të përpiqet që të jetë si dikur, me e dobët dhe më seksi. /GazetaExpress/