Delfinët “pushtojnë” detin shqiptar, këto janë pamjet


Gazeta Express
21 Korrik 2019 22:04

Këtë vit duket sikur delfinët kanë “zbuluar” Shqipërinë, pasi edhe këtë të dielë një grup prej tyre kanë notuar pranë plazhit të qerretit në Kavajë.

Lëvizjet dhe hedhjet e tyre të shpeshta në ujë kanë tërhequr vëmendjen e mjaft turistëve.

Më poshtë pamjet e publikuara nga Report tv./Express

Te fundit


Kthehu lart