Del kënga 'Doja' nga Arilena dhe Flori Mumajesi - Gazeta Express

Del kënga ‘Doja’ nga Arilena dhe Flori Mumajesi

Ballina

Gazeta Express

19/11/2019 18:31

Arilena Ara dhe Flori Mumajesi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre ‘Doja’.

Gjatë ditëve të fundit është përfolur se mund të kemi një këngë nga dyshja Flori Mumajesi e Arilena Ara.

Fansat kanë shprehur gëzimin në rrjetet sociale, megjithëse asgjë nuk ishte konformuar, shkruan Gazeta Express.

Ndërsa sot dyshja kanë publikuar baladën e bukur ‘Doja’, të cilën fillimisht e kanë nxjerrë vetëm me video-tekst.

Arilena Ara ft Flori Mumajesi – Doja (Official Audio)