Dasma madhështore e Petrit Kllokoqit, rikthehet Flori Mumajesi - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

09/11/2019 10:50

Dasma madhështore e Petrit Kllokoqit, rikthehet Flori Mumajesi

Rozë

Gazeta Express

09/11/2019 10:50

Këngëtari nga Shqipëria, Flori Mumajesi është rikthyer me një këngë të re me titull “Thjesht, të du”. Kjo këngë është realizuar në dasmën e Petrit Kollokoqit. Nusja e Petritit ka pasur të veshur fustan përrallor, mbi 200 orë punim dore, katër lloje të materialit të ndërlidhur mes vete, me kristale dhe detaje që e veçojnë.

Fustani është dizajnuar nga Blerina Kllokoqi-Rugova.

Flori Mumajesi – Thjesht te du

ONIMA – http://smarturl.it/ONIMA Flori Mumajesi Thjesht te du Kartolina e dasmes Music: Flori Mumajesi Lyrics: Flori Mumajesi & I.M Mastered: N.M Video: Vello Connect with Flori Mumajesi: https://web.facebook.com/florimumajesi https://www.instagram.com/iamflorimumajesi/ Connect with Threedots: http://www.threedots.al/ https://web.facebook.com/threedotsalbania/ #erzapetritkllokoqi #wedding #florimumajesi