Dashuria dhe paratë, kujt do t’i sjellë fat e kujt do t’i shkojë ters e premtja


Gazeta Express
20 Shtator 2019 7:28

Ky është parashikimi i yjeve për ditën e sotme:

Dashi

Beqarët do kenë një ditë goxha romantike dhe të mbushur me takime speciale. Në planin financiar do të jete Mërkuri, ai që do t’ju mbështesë fort.

Demi

Sot është dita e përshtatshme për të dashuruarit që t’i zgjidhin më në fund njëherë e mirë problemet që kanë pasur. Po i latë gjërat pas dore, situata mund të ndërlikohet edhe më tepër.

Binjakët

Buxheti do jetë i paqëndrueshëm, kështu që shmangni shpenzimet e tepruara. Në mëngjes do të mund të rregulloni disa probleme të vogla që keni pasur me partnerin tuaj.

Gaforrja

Personat të cilët janë në një lidhje sentimentale nuk do ndihen ende gati për ta ndryshuar statusin e tyre. Financat do jenë të favorizuara dhe mund të bëni edhe disa investime.

Luani

Ditë përgjithësisht pa shumë emocion ka për të qenë kjo e sotmja, për ata që janë në një lidhje. Në planin financiar, situata do të jetë e stabilizuar.

Virgjëresha

Në planin financiar situata do të jetë e jashtëzakonshme dhe e gjithë kjo falë një projekti të madh të përfunduar me sukses. Beqarët nga ana tjetër do të kenë një ditë të mërzitshme.

Peshorja

Marrëdhënia juaj në çift do të jetë shumë e bukur. Buxhetin mbajeni në gjendjen që e keni dhe mos kërkoni me ngulm lëvizje të pamenduara mirë.

Akrepi

Yjet për fat të mirë do ju ofrojnë mundësi të shkëlqyera dhe gjendja ka për t’u përmirësuar. Mund të bëni edhe investime fitimprurëse. Në sektorin profesional, tregoni më shumë vëmendje.

Shigjetari

Financat kanë për të qenë goxha të mira, kështu që mund t’i lejoni vetes edhe ndonjë shpenzim më tepër për gjëra të domosdoshme. Ditë e qetë do jetë kjo e sotmja për të dashuruarit.

Bricjapi

Financat do të dini si t’i trajtoni dhe nuk do keni asnjë luhatje. Qetësia, harmonia dhe emocionet do t’ju ndjekin gjatë gjithë kësaj dite.

Ujori

Në aspektin financiar do t’ju duhet të tregoni më shumë kujdes se zakonisht. Beqarët nuk do ndihen gati për të hedhur hapa të mëdhenj.

Peshqit

Në planin financiar do duhet më shumë maturi se kurrë ndonjëherë më parë. Për ju do të ndryshojnë shumë gjëra sot dhe gjithçka do të varet nga sjellja që keni pasur së fundmi me partnerin.

Te fundit


Kthehu lart