Dalin pamjet e shtëpisë së Ermal Mamaqit, ja si duket dhoma më e dashur për të dhe Amin - Gazeta Express

Dalin pamjet e shtëpisë së Ermal Mamaqit, ja si duket dhoma më e dashur për të dhe Amin

Rozë

Gazeta Express

11/09/2019 11:57

Amarda Toska ka publikuar një video të Sias, dhe të gjithëve i ra në sy dhoma e gjumit. Si një princeshë, Sia paska një dhomë gjumi si nëpër filma.

Me një kolltuk të bardhë pranë krevatit të thjeshtë dhe fin, dominojnë ngjyrat rozë pastel dhe e bardhë.

Një kornizë e varur në mur, që shkëlqen, dhe Sia që përpëlitet në krevatin e saj dhe nuk ka ndërmend të flejë, percjell dosja.

Thjeshtë dhe bukur, dhoma e Sias rrëmbeu vëmendjen në videon e publikuar nga Ami.