Dalin pamjet e aksidentit në dalje të Tiranës, dyshohet për të plagosur


Gazeta Express
15 Maj 2019 23:22

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në afërsi të rrethrrotullimit pranë TEG, në dalje të Tiranës.

Një automjet ka dalë jashtë rrugës për shkak të shpejtësisë së lartë. Dyshohet se ka të plagosur, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë shkuar ambulancat dhe forcat e policisë./Express

Fotot u postua nga Lapsi.

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart