Dafina vjen edhe me disa foto pa jelek - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

05/06/2019 21:47

Dafina vjen edhe me disa foto pa jelek

Ballina

Gazeta Express

05/06/2019 21:47

Dafina Zeqiri ka vazhduar me fotot e saj provokative nëpër rrjetet sociale

Këngëtarja, e cila sapo ka realizuar këngën e saj hit që për një kohë të shkurtër është bërë hit, edhe sonte ka postuar një fotografi ku përsëri nuk ka të vëna jelek.

Dafina, në këtë foto tregon përsëri stilin e saj të ri, si një bionde seksi, derisa ka të veshur një palë veshje provokative, ku poshtë xhaketës ekspozon edhe gjoksin e saj por edhe këmbët.

Ditë më parë, Dafina kishte provokuar me një video me të pasmet e saj, saktësisht në natën e Bajramit.

Ndryshe, kënga e re e Dafinës është pritur mirë nga publiku dhe deri tani ka më shumë se 2.2 milionë klikime në youtube.com. /GazetaExpress/