Dafina fshin të gjitha fotot, bëhet nuse me duvak

Dafina Zeqiri po vjen me risi! Këngëtarja Dafina Zeqiri ka habitur sot të gjithë ndjekësit e saj në Instagram, kur ka postuar nujë fotografi ku shihet e veshur në të bardhe dhe me një duvak të kuq në kokë. Artistja në këtë foto shfaqet si një nuse shqiptare, si në veshje ashtu edhe në qëndrim. … Continue reading Dafina fshin të gjitha fotot, bëhet nuse me duvak