Dafina dhe Tayna shkunden e tunden para publikut, performojnë për herë të parë bashkë


Gazeta Express
13 Gusht 2019 15:22

Ato para pak ditëve kanë publikuar bashkëpunimin ‘Bye Bye’.

E mbrëmë Tayna dhe Dafina Zeqiri kanë performuar bashkë në një nga klubet e Kosovës.

Vajzat kanë ndezuar atmosferën kur kanë kënduar këngën e tyre ‘Bye Bye’ dhe, si në videoklip, kanë dhuruar lëvizje provokuese duke tundur të pasmet gjatë performancës.

Kjo shihet në një video të puboikuar në Instagram, ku shumica prej komenteve ishin fansat duke shprehur mendimin e tyre e duke e quajtur këtë gjest të vajzave si ‘degjenerim’./Gazeta Express/

Te fundit


Kthehu lart