Dafina bën 'twerk' në bikini në terracën e shtëpisë - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

12/06/2019 16:27

Dafina bën ‘twerk’ në bikini në terracën e shtëpisë

Rozë

Gazeta Express

12/06/2019 16:27

Dafina Zeqiri vjen me një video të radhës provokuese.

E tillë shfaqet edhe në fotografitë e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale, përkatësisht në llogarinë e saj personale, Instagram.

Së fundmi, ajo publikoi një video të shkurtër në InstaStory, ku shfaqej teksa kërcente në bikini, në tarracën e shtëpisë së saj.

Këngëtarja duket se nuk shqetësohet aspak nga fakti se të tjerët mund ta shohin, madje bën “twerk” pa pushim duke buzëqeshur para kamerës.

Projekti i saj i fundit muzikor është ‘La Reina’, këngë kjo që ka një videoklip të realizuar për mrekulli dhe si këngë po pëlqehet e po dëgjohet shumë që nga publikimi.

Dafina Zeqiri – La Reina