Çmenduri në “Giuseppe Meazza”, Interi barazon gjithçka


Gazeta Express
9 Nëntor 2019 19:28

Inter e ka barazuar rezultatin në 1-1 kundër Hellas Veronës

Inte dhe Verona janë duke dhuruar spektakël në “Giuseppe Meazza” dhe deri më tani janë shënuar 2 gola.

Deri në minutën e 65-të skuadra e Contes po humbiste 0-1, por Vecino ndezi “Giuseppe Meazzan” duke shënuar për 1-1, për t’i dhënë shpresa vendasve që t’i marrin pikët e plota nga ky takim, raporton Gazeta Express.

Te fundit


Kthehu lart