‘Ç’më ka gjetur me këtë njeri’ Meta poston foto me Ramën: Unë dua t’i jap ‘Urdhrin e Skënderbeut’, ky kërkon ‘Urdhrin e Tao-Spiropalit’


Gazeta Express
12 Shtator 2019 19:05

Pas reagimeve të zëdhënësi, Presidenti Ilir Meta reagon shkurtimisht në Facebook, pas rrëzimit të kandidaturës së tretë për kryetar të Kontrollit të Lartë të Shtetit.

Meta shkruan se dëshiron t’i japë Ramës “Urdhrin e Skënderbeu”, por ai kërkon vetëm urdhrin e Ballës dhe Spiropalit.

“O Zot ç’më ka gjetur me këtë njeri! Unë dua t’i jap “Urdhrin e Skënderbeut”, ky kërkon vetëm “Urdhrin e Tao-Spiropalit”!”, shkruan Meta shkurtimisht në Facebook.

Te fundit


Kthehu lart