Çka po paralajmëron Dafina me fotot e reja - Gazeta Express

Çka po paralajmëron Dafina me fotot e reja

Ballina

Gazeta Express

15/10/2019 23:20

Këngëtarja Dafina Zeqiri, e cila ka pasur një super sezonë sivjet duke publikuar këngë të reja, në disa foto në Instagram sikurse po planifikon ende risi për fansat e saj

Ajo është parë në disa foto që ka postuar në mbrëmje e të cilat janë bërë nga fotografi Jeton Bylykbashi.

“Hi, baby”, ka shkruar Dafina poshtë fotografisë së saj.

Ndryshe, këngëtarja Dafina Zeqiri ka qenë shumë aktive sivjet dhe ky postim ka nxit reagime të fansave se ajo edhe në këtë vjeshtë pritet që të sjell një këngë të re. /GazetaExpress/