Cila ishte pyetja e mediave të cilës Haradinaj iu përgjigj: A po nerth, qysh je


Gazeta Express
19 Korrik 2019 19:15

Kryeministri Ramush Haradinaj, pasi dha dorëheqje të parevokueshme shkaku i ftesës nga Gjykata Speciale, ka njoftuar edhe kryesinë e partisë së tij, dhe më pas ka mbajtur edhe një konferencë për media.

Gjatë konferencës për media, ai është pyetur  nëse do të kërkojë ndihmë nga Qeveria për të ia mbuluar shpenzimet e tij për Gjykatën Speciale.

Haradinaj gazetarit i është përgjigjur duke i thënë “ a po nerth, qysh je ti?”.

Te fundit


Kthehu lart