Çika e Johnny Depp lë nam me të dashurin në plazh


Gazeta Express
9 September 2019 19:19

Lily-Rose Deppe dhe i dashuri i saj Tomothee Chalamet, janë parë në pushimi duke u puthur plot pasion derisa po relaksoheshin në një anije në Capri

Ata kanë qenë të lidhur në mënyrë romantike prej shtatorit 2018, por deri tani, ata kurrë nuk kanë konfirmuar lidhjen e tyre.

Lily-Rose Depp (20) dhe Timothee Chalamet (23), janë parë në pushime të hënën, derisa ishin në një anije ku janë parë të relaksuar gjatë pushimeve të tyre në Capri në Itali.

Ajo ka pasur bikine ngjyrë leopard ku po shijon diellin e nxehtë italian, e ku Lily duket se ka një apetit të shtuar për seks pasi që bën puthje pasiononte gjatë kohës së tyre në anije.

Kujtojmë se Lily-Rose është vajza e aktoërve të njohur Johnny Depp dhe Vanessa Paradise. /GazetaExpress/

Te fundit


Kthehu lart