Çfarë trupi 😲, Demi Rose ia qet 🔥 rrjeteve sociale me fotot e fundit


Gazeta Express
12 Korrik 2019 10:20

Demi Rose dogji pistën e shfaqjes ‘Oh Polly’ në Majami të enjten, duke e treguar edhe një herë trupin e saj bombastik në veshje plazhi.

Modelja 24 vjeçare shfaqi format e saj të pabesueshme të trupit, i cili dukej i përsosur në tri veshje të ndryshme, transmeton Gazeta Express.

Veshja e parë ishte e thjeshtë, ngjyrë krem dhe e ndarë në dy copa trekëndëshe, me theks metalik. E dyta ishte një veshje noti ngjyrë ari, kurse e treta ishte pak më e mbuluar. /Express

Te fundit


Kthehu lart