Capital T publikon këngën e re, skena të nxehta me modelen e njohur - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

04/08/2019 13:51

Capital T publikon këngën e re, skena të nxehta me modelen e njohur

Ballina

Gazeta Express

04/08/2019 13:51

“Sytë e tu” titullohet projekti i ri muzikor i Capital T. Si gjithmonë, për tekstin e këngës është kujdesur vetë artisti

Këtë herë flitet për fiksimin ndaj syve të një vajze. Nuk dihet nëse teksti lidhet me një histori në jetën e artistit apo jo. Ndërsa për klipin muzikor, Capitali ka zgjedhur një prej vajzave të bukura shqiptare.

Bëhet fjalë për Franceska Jacen, e cila u bë e njohur nga pjesëmarrja në Big Brother dhe më pas vijoi jetën si modele. Të dy duken shumë të afërt në klip sa duket sikur ka kimi mes tyre, sidomos në skenën e krevatit.

Capital T – SYTE E TU