Burgu dhe alkooli të krijojnë iluzione të paqena, i riu tentoi të bëjë seks me gjethe - Gazeta Express

Burgu dhe alkooli të krijojnë iluzione të paqena, i riu tentoi të bëjë seks me gjethe

Fun

Gazeta Express

02/11/2019 11:16

Një person është arrestuar pasi që ka kryer marrëdhënie seksuale me gjethe përderisa ishte i dehur dhe në ndikimin e drogave.

Michael Golsorkhi, u gjet me pantallonat e tij poshtë duke kapur një grumbull gjethesh, raporton “Unilad”, transmeton lajmi.net.

26 vjeçari, i cili kishte marr kokainë dhe kanabis, u përplas me stafin e një hoteli për shkak sjelljës së tij. Pasi erdhi policia ai doli duke u sjellur i si i pafajshëm.

Incidenti ndodhni në makinë të një parkingu të hotelit, me pamje nga njerëzit të cilët po hanin darkë në një pub afër parkingut.

Personi u detyrua të paguajë dënim për shqetësimin që ia ka bërë stafit të hotelit dhe familjarëve të cilët po hanin darkë.