Breshër në këtë komunë të Kosovës


Gazeta Express
17 Qershor 2019 10:12

Erëra të forta, shi e breshër ka pasur dje në disa qytete e fshatra të Kosovës. Një ndër to është edhe Turiqeci i komunës së Skenderajt.

Në këtë fshat ka rënë breshër, madje në disa fotografi, shihet në sasi të madhe.

Kujtojmë se meterologët kanë paralajmëruar për një javë më të freskët dhe mot më të ligë.

Temperaturat maksimale do të jenë 27 gradë celsius, ndërsa ato minimale 14 gradë celsius.

Te fundit


Kthehu lart