Brenda festës magjike! Bashkëshortja e Gaz Pajës feston 25 vjetorin, shikoni si duket Ira me barkun e rrumbullakosur


Gazeta Express
9 Tetor 2019 12:03

Bashkëshortja e aktorit të humorit ,Gaz Paja ka festuar 25 vjetorin e lindjes. Me sa duket këto muaj kanë qenë vetëm festë për ‘të bukurën e dheut’ të Gazit.

Pas organizimit të dasmës madhështore, çifti konfirmoi se ishte në pritje të ëmbël. Nga pamjet e publikuara në rrjetet sociale, Ira ka preferuar që tema e ditëlindjes së saj të kishte në qendër të organizimit idenë e ardhjes së një bebeje, djalë.

Dekori dominohej nga ngjyra bojëqielli. Ira dukej më e bukur se kurrë me barkun e rrumbullakosur.

Veç mikeshave të saj nuk mund të mungonte në këtë 25 vjetor dhe partneri i saj, Gazi megjithëse Ira preferoi t’i kishte me rezervë fotot e publikuara me parterin. 

Te fundit


Kthehu lart