Brenda ditëlindjes së Samanta Karavellës, sa vjet feston këngëtarja


Gazeta Express
9 Korrik 2019 13:30

Samanta Karavella feston përvjetorin e 29-të të lindjes dhe nga videot që ka publikuar duket qartë se është argëtuar shumë. Miqtë e saj më të mirë dhe persona të tjerë të afërt, kanë zgjedhur një vend privat dhe e kanë zbukuruar me të gjitha detajet e festës. Kur ka shënuar ora 00:00, këngëtarja ka fryrë qirinjtë dhe është shfaqur shumë e lumtur për të surprizat që ka marrë.

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart