'Bottle Cap Challenge' me motoskaf në ujë, Kendall Jenner fascinon publikun me sfidën - Gazeta Express

‘Bottle Cap Challenge’ me motoskaf në ujë, Kendall Jenner fascinon publikun me sfidën

Ballina

Gazeta Express

10/07/2019 10:43

Kendall Jenner e ka dërguar sfidën e ‘Battle Cap’ në një nivel tjetër.

Derisa të gjithë po bëjnë versionet e tyre të sfidës që ka përfshirë internetin ‘Bottle Cap Challenge’, modelja Kendall Jenner ka versionin më të veçantë nga të gjithë.

Ajo e ka ‘dërguar’ sfidën në det, ku shihet mbi një motoskaf duke u drejtuar tek shishja të cilës duhej t’i hiqte kapakun me këmbë, shkruan Gazeta Express.

Kendall me sukses dhe me shumë vetëbesim arrin ta realizojë sfidën, duke dalë kështu një video fantastike.

View this post on Instagram

you asked for it @haileybieber …

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Këtë sfidë po e bëjnë shumë të famshëm ndërkombëtarë të cilët më pas po nominojnë njëri-tjetrin./Gazeta Express/