Bosnja – Italia, formacionet zyrtare - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

15/11/2019 20:26

Bosnja – Italia, formacionet zyrtare

Sport

Gazeta Express

15/11/2019 20:26

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Bosnjës dhe Hercegovinës e Italisë

Kjo ndeshje, e vlefshme për kualifikueset për Euro 2020, do të jetë vetëm për statistika, pasi Italia tashmë ka siguruar kualifikimin, derisa Bosnja është eliminuar, raporton Gazeta Express.