Bora Zemani pozon me bikini, Romeo e thumbon me komentin e tij


Gazeta Express
9 Korrik 2019 8:50

Prej kohësh flitet se moderatorja Bora Zemani është në një lidhje me Donald Veshaj një nga binjakët e Al Pazar, ndërsa vëllai tjetër Romeo është në lidhje me këngëtaren Jonida Maliqi.

Këtë të diel, Bora ka publikuar një foto ku shihet me bikini në plazh. Kjo ka bërë që bashkëpunëtori i saj dhe Donaldit në emisionin “3shat”, Romeo, ti bëjë një koment “kunatës”.

Romeo i shkruan, “Në ça plazhi ke dal kshu se qenka prishur koha”. Duke kuptuar ngacmimin e Romeos, Bora ia kthen “Është filtri i fotos. M’u duk më freskët me këtë filtër se na mbyti vapa”.

View this post on Instagram

Have a lovely sunday ☀️

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on

Te fundit


Kthehu lart