Bora Zemani hap ‘arkivat’ për të uruar personin më të dashur - Gazeta Express

Bora Zemani hap ‘arkivat’ për të uruar personin më të dashur

Rozë

Gazeta Express

22/11/2019 16:25

Moderatorja e njohur Bora Zemani është një ndër personazhet më të përfolur në median rozë për shkak të lidhjes së saj me aktorin e humorit, Donald Veshaj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku ndan me fansat e saj momente nga jeta private dhe ajo profesionale. Së fundmi ajo ka publikuar disa foto nga arkiva ku në ditën më të veçantë për nënën e saj, për ditëlindje i ka bërë urimin më të ëmbël.

“E bukura ime ka ditelindjen sot! Je gjithcka per mua… shoqja, motra, mami im! Energji e bukur, shpirt i qeshur… jam me fat qe te kam ne jeten time! Sado te rritem dhe edhe pse sot jam nene vete, prap kam nevoje per mamin tim, njesoj, si ne keto foto! Te dua ma! Edhe 100 vite te bukura per ty.”-shkruan Bora./dosja