Bologna – Milan, formacionet zyrtare - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

08/12/2019 19:55

Bologna – Milan, formacionet zyrtare

Sport

Gazeta Express

08/12/2019 19:55

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Bolognas dhe Milanit

Pioli starton në sulm me Calhanoglu, Piatek e Suso.

Mesfushori shqiptar, Blerim Xhemaili, e nis nga minuta e parë ndeshjen kundër Milanit.

Bologna:

Milan: