Blero publikon këngën e radhës, 'I thash të dua' - Gazeta Express

Blero publikon këngën e radhës, ‘I thash të dua’

Rozë

Gazeta Express

16/07/2019 18:36

Blero ka publikuar edhe këngën e tretë të re.

Blero sapo ka publikuar me videoklip edhe një këngë të re.

Këngëtari ka treguar në emisionin ‘Sonte’ në T7 se ai do të publikojë çdo ditë nga një këngë të re, për gjashtë ditë, duke nxjerrë kështu një mini-album.

Kënga që Blero ka publikuar sot ka titullin ‘I thash të dua’, dhe është një baladë ritmike që po pëlqehet menjëherë nga fansat.

Blero – I thash te dua

Gjatë dy ditëve të fundit Blero ka publikuar dy projektet e tjera të reja, një atë me titullin “6 copë jetë” dhe tjetrën bashkëpunimin “Thuaj” me Eugenën.

Blero – 6 Cope Jete (Official Video) Blero ft. Eugena – Thuaj