Blerand Stavileci tallet me rrahjet në kuvendet zgjedhore të LDK’së - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

16/06/2019 20:24

Blerand Stavileci tallet me rrahjet në kuvendet zgjedhore të LDK’së

Lajme

Gazeta Express

16/06/2019 20:24

Këshilltari i kryeparlamentarit Kadri Veseli, si dhe asambleisti në Kuvendin Komunal të Prishtinës, Blerand Stavileci, ka reaguar pas incidentit në Kuvendin zgjedhor të nëndegës së LDK-së në Mat.

Ai në një shkrim në Facebook ka bërë një krahasim të Konventës së nëntë të PDK-së ku Kadri Veseli u rizgjedh kryetar i kësaj partie dhe procesit zgjedhor të nëndegës së LDK-së, e cila është pjesë e Degës së Tretë presidenti Ibrahim Rugova.

Këto janë dy postimet e tij të plotë: