Bleona Qereti feston ditëlindjen nga resorti super luksoz


Gazeta Express
14 Maj 2019 12:24

Këngëtarja Bleona Qereti feston sot ditëlindjen e saj. Dhe gjejeni pak sa vjeç mbush? Plot 40 vjeç.

Ajo ka zgjedhur një resort luksoz për të festuar këtë ditë të shënuar. Bëhet fjalë për “Las Ventanas Paraiso” që ndodhet në Meksikë.

Ky resort ofron një pamje të mrekullueshme dhe të krijon idenë e një parajse të vërtetë.

Surpriza e parë mesa duket i ka ardhur nga punonjësit e resortit ku po qendron. Në videon që Bleona ka postuar në Insta Storyn e saj dallojnë një cupcake të shijshëm, me krem rozë dhe me një qiri në krye.

“Gëzuar ditëlindjen vetja ime”, shkruan Bleona krahas videos.

Te fundit


Kthehu lart