Bleona pozon pa jelek, shijon diellin e Beverly Hillsit - Gazeta Express

Bleona pozon pa jelek, shijon diellin e Beverly Hillsit

Yjet

Gazeta Express

25/02/2021 22:32

Këngëtarja Bleona Qerreti është rishfaqur sonte me disa foto të nxehta

Bleona vazhdon të tregojë për fansat e saj se ajo është gjallë dhe se nuk do të ndalet me projektet e saj të reja.

Këngëtarja është shfaqur sonte me një fustan të kaltër derisa ka gjysmën e gjoksit të zbuluar.

Bleona muaj më parë kishte paralajmëruar se do të vije me projekte të reja. /GazetaExpress/