Big Mama merr propozim për fejesë në mes të dasmës, kjo është përgjigjja e këngëtares - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

22/08/2019 17:07

Me i fundit

Big Mama merr propozim për fejesë në mes të dasmës, kjo është përgjigjja e këngëtares

Ballina

Gazeta Express

22/08/2019 17:07

Big Mama ka marrë një propozim për fejesë derisa po këndonte në një dasmë.

Një gjë e veçantë i ka ndodhur këngëtares dhe prezantueses Big Mama në një dasmë.

Derisa ajo po performonte në martesën e një çifti, një nga të pranishmit në dasmë i është afruar asaj, i është ulur në gjunjë dhe me një buqetë me lule i ka propozuar fejesë.

Burime të Gazetës Express kanë treguar se ky ishte një moment shumë i ëmbël në dasmë, megjithatë, këngëtarja e ka refuzuar ofertën.

Bigi, e veshur në një fustan të zi e të gjatë, ka shkëlqyer në këtë dasmë, tashmë edhe me format e mrekullueshme të trupit që ka arritur t’i bëjë.

Këngëtarja ka argëtuar të pranishmit ndërsa edhe gjatë momentit të bukur nuk e ka lëshuar asnjëherë mikrofonin nga dora, ndërsa gjithë këtë situatë e ka kaluar shumë hareshëm./Gazeta Express/