Besart Celina, dy gola për vetëm 10 minuta


Gazeta Express
20 Korrik 2019 17:33

Ylli i Kombëtares së Kosovës, Bersant Celina po vazhdon të shkëlqejë.

Në miqësoren e sotme Celina ka shënuar dy gola për vetëm 10 minuta.

Celina shënoi në minutat 11’ dhe 21’, në miqësoren që Swansea City po e luan ndaj Exter City.

Prizrenasi para kësaj ndeshje kishte shënuar dhe kishte asistuar në dy raste.

Te fundit


Kthehu lart