Befason moti sot,temperaturat si në pranverë - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

15/11/2019 7:19

Befason moti sot,temperaturat si në pranverë

Lajme

Gazeta Express

15/11/2019 7:19

Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 17-19 gradë celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga juglindja e lehtë deri mesatare.