Befason Maria e serialit “Për ty” publikon foto krejtësisht nudo - Gazeta Express

Befason Maria e serialit “Për ty” publikon foto krejtësisht nudo

Rozë

Gazeta Express

20/08/2019 13:15

Telenovela latino-amerikane “Për ty” ka pasur një sukses të madh në vendin tonë, duke qenë se ishte e para e dubluar në gjuhën shqipe.

Padyshim që aktorja me rolin kryesor, Ana de la Reguera, e njohur si “Maria” arriti të pëlqehej shumë nga publiku.

Edhe pse kanë kaluar vite që ky serial ka përfunduar, personazhet e Antonios dhe Maris komentohen ende.

Madje kjo e fundit është mjaft aktive dhe në rrjete sociale, ku përveç projekteve publikon dhe pamje nga përditshmëria.

Së fundmi, aktorja ka pozuar në bikini, ndërsa ka marrë vëmendjen me paraqitjen e saj mjaft provokuese.