Bebe Rexha zbulon nominimet për Grammy - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

20/11/2019 23:53

Bebe Rexha zbulon nominimet për Grammy

Ballina

Gazeta Express

20/11/2019 23:53

Bebe Rexha është dukur ndryshe në një paraqitje të saj në CBS Morning, ku bëri prezantimin e të nominuarve për Grammy më 2020

Ajo bëri prezantimin e të nominuarve për Grammy për 2020 bashkë me Alicia Keys të mërkurën në ”CBS Morning”.

Bebe kishte pushuar pak nga puna e tyre dhe ishte në studio për të treguar të nominuar.

Bebe (30), ka qenë e veshur thjesht madje nuk kishte të vënë buzëkuq të ndezur. /GazetaExpress/