Basketbollistja italiane po “çmend” rrjetin - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

11/09/2019 19:15

Basketbollistja italiane po “çmend” rrjetin

Sport

Gazeta Express

11/09/2019 19:15

Basketbollistja, modelja dhe blogerja italiane, një nga protagonistet e edicionit të fundit të “Grande Fratello” dhuron spektakël në për ndjekësit e sak në Instagram.

Kostumi rozë në këtë fillim shtatori ka marrë pafundësisht pëlqime.

E në fakt, Valentina me fizikun e saj i meriton të gjitha komplimentet.