Bashkëshortja e Mauro Icardit i heq të gjitha - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

22/05/2019 23:56

Bashkëshortja e Mauro Icardit i heq të gjitha

Sport

Gazeta Express

22/05/2019 23:56

Wanda Nara si aktorja e famshme Sharon Stone. Bashkëshortja e Mauro Icardit e cila njihet për fotot hot dhe pothuajse e zhveshur që poston në rrjetet sociale këtë herë e ka tepëruar vërtetë.

Teksa ishte duke bërë fotografi në pasqyrë, pas kuintave të emisionit “Tiki Taka” dhe ka postuar gjithçka, duket qartë se fustani është hapur më shumë se sa duhet dhe ka treguar pjesë intime të bashkëshortes së Mauro Icardit.

Një incident i njëjtë i ndodhi në skenë aktores Sharon Stone në setin e filmit.