Barella shënon gol të çmendur, Interi përmbys gjithçka


load
Gazeta Express
9 Nëntor 2019 19:46

Inter ka përmbysur rezultatin në “Giuseppe Meazza” dhe është duke e mposhtur 2-1 Hellas Veronën.

Ishte mesfushori, Nicolo Barella, ai që shënoi një gol të bukur në minutën e 83-të, për ta kaluar Interin në epërsi, që përmbysi rezultatin prej 0-1, raporton Gazeta Express.

Te fundit


Kthehu lart