Barcelona: "Umtiti dhe Junior të gatshëm për lojë" - Gazeta Express

Barcelona: “Umtiti dhe Junior të gatshëm për lojë”

Sport

Gazeta Express

18/10/2019 16:56

Umtiti dhe Junior janë të gatshëm për lojë.

Përmes një postimi në rrjetin social “Twitter”, Barcelona ka bërë të ditur se qendërmbrojtësi Samuel Umtiti dhe mbrojtësi i majtë, Junior Firpo, janë gati për lojë.

Atyre i është dhënë drita e gjelbër nga stafi mjekësor i Barçës, një ditë para ndeshjes me Eibarin. /Gazeta Express/