Balotelli i bashkohet Brescias?


load
Gazeta Express
26 Qershor 2019 23:28

Mario Balotelli ka filluar që të stërvitet me Brecian për ta ruajtur gjendjen fizike të tij pasi që është liruar në Marseille

Sulmuesi italian është pa klub dhe raportohet se ai dëshiron të luaj në Itali përsëri, me Parman që thuhet se i ka ofruar një marrëveshje.

Por, 28 vjeçari ka shkuar në Brescia që do ti ndihmojë atij për t’u kthyer në formë para se ta bëj hapin e radhës.

Balotelli vazhdimisht kishte shprehur dëshirën për të luajtur për Brescian dhe klubi më parë ishte interesuar për të. /GazetaExpress/

Artikull i sponsoruar

Te fundit


Kthehu lart